Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës të lëngshëm GAMDIAS CHIONE M2-240R, 2x120mm

Kodi i produktit:
274698
Besueshmëria:
100 %
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Sinkronizim të RGB:
ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000
Shpejtësia e ajrit CFM:
55

Si të porosisim në Gjirafa50?

92.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një sistem ftohësve të lëngshëm All In One, me ftohës 2x 120 mm, dhe gyp fleksibil rezistent. Ftohësit dhe pompa kanë ndriçim LED ARGB. Ftohësit ofrojnë një shpejtësi prej 700 - 2000 RPM ± 10%, një fluks ajri prej 55 CFM dhe një nivel zhurme 16-22 dBA. Heatsink-u është kompatibil me bazat: Intel 775 / 115X / 1366/2011 (-3) / 2066 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM2 (+) / AM3 (+) / AM4. Dhe është ideal për procesorët me TDP deri në 200W.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
4712960134287
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
16321-00800-00000-G
Kontroll i shpejtësisë:
Manual (duke përdor komandë)
Lansuar:
5. 11. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
52
Lidhës:
3pin + 3pin (RGB), SATA power
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës dB:
22
Numri i ftohësve:
2
Përmasat mm:
274 x 119 x 27
Prodhuesi:
GAMDIAS
Shpejtësia e ajrit CFM:
55
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000
Sinkronizim të RGB:
ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm

Bashkangjitja Ftohës të lëngshëm GAMDIAS CHIONE M2-240R edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE