Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Thermaltake Pure 14 ARGB Sync, 140mm

Kodi i produktit:
275719
Besueshmëria:
100
Drita e pasme:
Po RGB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
20. 11. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
25

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një ftohës të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Thermaltake. Ky produkti vjen me dimensione prej 140 x 140 dhe po ashtu dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe. Vjen me një dizajn të bukur dhe modern dhe po ashtu dallohet me operim fluid dhe pa hasjen e ndonjë problemi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Drita e pasme:
Po RGB
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lansuar:
20. 11. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
25
Lidhës:
4pin PWM
Lloji:
Plastik
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Niveli i zhurmës dB:
28,1
Numri i ftohësve:
1
Përmasat mm:
140 x 140 x 25
Prodhuesi:
Thermaltake
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1400
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE