Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohëse GIGABYTE AORUS 240

Kodi i produktit:
278578
Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Lartësia e ftohësit mm:
52
Lloji:
Alumin, bakër

Si të porosisim në Gjirafa50?

204.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja e prodhuesit to njohur GIGABYTE, ka një sistem të ftohjes së ujit: radiator 240 mm, me dy ftohës. Ka shpejtësi prej 2500 rpm, qarkullim të ajrit prej 59.25 CFM dhe nivel të zhurmës 39.5 dB. Është kompatibile me AMD AM4, AMD TR4, AMD TRX4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011-3, Intel 2066, dhe ka dimensionet: 120 x 120.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Lartësia e ftohësit mm:
52
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Ngjyra:
Zezë
Niveli i zhurmës dB:
39.5
Numri i ftohësve:
2
Përmasat:
272 x 121 x 27
Prodhuesi:
GIGABYTE
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2500
Sinkronizim të RGB:
GIGABYTE RGB Fusion
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm

Bashkangjitja Ftohëse GIGABYTE AORUS 240 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE