Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Corsair H60 Hydro për procesor, 120 mm

Kodi i produktit:
186701
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
30,85
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM3, AMD FM1, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

89.50 
Ju kurseni : 12.00   (13%)
77.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësi Corsair H60 Hydro është i dizajnuar për apasionuarit e lojërave dhe kompjuterëve modern. Bën absorbimit e ajrit në ujë, të cilin e transferon përmes tubave në pjesën pasive të përbërë nga alumini. Madhësia e ftohësit është 120 mm. Përkrahë këto lloje të Intel: LGA 1150, 1155, 1156, 1366, 2011 dhe AMD FM1, FM2, AM2 dhe AM3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8435910250962
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CW-9060007-WW
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lartësia e ftohësit [mm]:
27
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
30,85
Përmasat:
120 x 152 x 27
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit (CFM):
54
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM3, AMD FM1, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Ftohës Corsair H60 Hydro për procesor edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE