Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Corsair Hydro SF H5 për procesor, 120 mm

Kodi i produktit:
194495
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CW-9060023-WW
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 
Ju kurseni : 9.00   (10%)
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja përkrah pllakat amë të formatit mini-ITX. Ka një pompë me fletë bakri e cila përbëhet nga tubat me përshkueshmëri të ulët. Ftohësja posedues mundëson absorbimin e nxehjes në ujë, të cilat qarkullojnë përmes gypave të përmendur. Dimensionet e radiatorit janë 167 x 40 x 57 mm, ndërsa të ftohëses 120 x 32 mm, me shpejtësi rrotulluese prej 1000 deri në 1800 për minutë dhe nivel zhurme 36-42 db.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CW-9060023-WW
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
42
Përmasat:
167 x 40 x 57
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit (CFM):
24
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM3, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE