Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë COOLER Be quiet! Silent Loop, 360mm

Kodi i produktit:
217081
Drita e pasme:
Jo
Përmasat:
397 x 124 x 30
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
450
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 360mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
174.50 
Ju kurseni : 10.00   (6%)
164.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një pompë uji dhe një radiator prej 360mm prej bakri që do të vlerësohen nga të gjithë pronarët entuziastë të kompjuterëve ultra të fuqishëm ose ultra të qetë. Ftohësi me ujë përfshinë një pompë të fuqishme me opsionin e mbushjes së lëngshme, tubat prej gome si lidhëse të nevojshme dhe tre ventilatorë 120mm PWM (maksimumi 2000 RPM, të cilat bëjnë qarkullimin e ajrit deri në 111.3 metra kub në orë, ndërsa nivelet e zhurmës së ftohësit në tërësi janë deri në 36.9 dB (A)). Jetëgjatësia e ventilatorëve është 80,000 orë. Ventilatorët mund të kontrollohen nga menaxhimi i energjisë në varësi të temperaturës. Prodhimi maksimal i nxehtësisë që ky mjet i ftohjes është në gjendje të heqë nga trupi i çipit është i barabartë me 450 watt. Ftohësi me ujë mund të vendoset në platformat AMD-AM2 (+) / AM3 (+) / AM4 / FM1 / FM2 (+) dhe Intel - LGA 775/1150/1151/1155/1156/1366/2011 (-3) Square ILM .Shpejtësia e pllakave të pompës për minutë është 2200. Dimensionet e radiatorit përfshirë ventilatorët janë: 397 x 124 x 55 mm. Pesha: 1700 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4260052185476
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BW004
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lartësia e ftohësit [mm]:
55
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Bakër, nikel
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
36,9
Përmasat:
397 x 124 x 30
Përmasat [mm]:
397 x 124 x 55
Pesha (g):
1 700
Prodhuesi:
Be quiet!
Shpejtësia e ajrit (CFM):
65,51
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 360mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
450
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Bashkangjitja Ftohës me ujë COOLER Be quiet! Silent Loop edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE