Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë Enermax ELC-LMR120S-BS Liqmax II, 120mm

Kodi i produktit:
211643
Drita e pasme:
Jo
Përmasat:
154 x 27 x 120
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
320
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Enermax është ftohës me sistem uji i cili ftohë përmes ujit dhe ajërit. Si pjesë përbërëse ka dy gypa uji dhe një ventilator me përmasa 120 x 120mm, që operon me shpejtësi deri në 2000 rrotullime në minutë, mundëson qarkullim të ajrit deri 96 CFM dhe krijon zhurma deri 35 dBA. Ftohësi instalohet tejet lehtë dhe operon përmes teknologjisë SCT, mund të komandohet mënyra e funksionimit dhe shpejtësia e ventilatorit, si dhe ndriçimi LED. Enermax shërben për ftohjen e porcesorëve, si LGA, AMD AM2 775, 1150, 1151, 1155, 1156, 1366, 2011(+), AM3 (+), FM1 dhe FM2 (+) dhe lidhet me kompjuter përmes konektorit 4-pinësh. Ftohësi ka jetëgjatësi deri në 80.000 orë, përmasa 154 x 120 x 27 mm dhe peshë 580g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ELC-LMR120S-BS
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lartësia e ftohësit [mm]:
27
Lidhës:
4pin (PWM) + 3pin
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
35
Përmasat:
154 x 27 x 120
Pesha (g):
580
Prodhuesi:
Enermax
Shpejtësia e ajrit (CFM):
96
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
320
Ueb-i i prodhuesit:
Enermax.com.tw

Bashkangjitja Ftohës me ujë Enermax ELC-LMR120S-BS Liqmax II edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE