Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për procesor NZXT Kraken X42, 140 mm + ujë për ftohës

Kodi i produktit:
202407
Drita e pasme:
Po (RGB)
Niveli i zhurmës (dB):
38
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2 + AMD AM3 AMD AM3 + AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2 AMD FM2 +, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011 Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 140mm
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
142.50 
Ju kurseni : 15.00   (11%)
127.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pakoja përmban një ftohës NZXT KRAKEN X42 prej 140 mm, si dhe ftohës për CPU. Ftohësi përbëhet nga pompa që është mjaftë e qetë, konfigurimet e të cilës mund ti bëni përmes softuerit CAM. Përbërësi kryesorë i ujit për ftohje është bakri. Ndërrimin e ngjyrave që posedon ftohësi mund ta bëni përmes softuerit CAM 2.3. Ftohësi përkrah socket AMD Socket AM2 AMD AM2 +, AM3 AMD, AMD AM3 +, FM1 AMD, AMD FM2, FM2 + AMD, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366 Intel 2011 Intel 2011-3. Shpejtësia e ftohësit është 800 rpm, me nivel të zhurmës 38 db. Dimensionet e ftohësit janë 175 x 143 x 30 mm, me peshë prej 890 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
5060301693184
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-KRX42-01
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
16 Nëntor 2016
Lartësia e ftohësit [mm]:
30
Lloji:
Alumin, bakër, plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
38
Përmasat:
175 x 143 x 30
Përmasat e pompës (mm):
80 x 80 x 52.9
Pesha (g):
890
Prodhuesi:
NZXT
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 140mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2 + AMD AM3 AMD AM3 + AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2 AMD FM2 +, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011 Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com

Bashkangjitja Ftohës për procesor NZXT Kraken X42 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE