Ftohës për procesor NZXT Kraken X62,2 copë 140 mm + ujë për ftohës

Kodi i produktit:
202409
Drita e pasme:
Po (RGB)
Përmasat:
315 x 143 x 30
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
163.50 
Ju kurseni : 30.00   (18%)
133.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Modeli NZXT përmban dy ftohës të madhësisë 140 mm, me shpejtësi prej 1800 rpm dhe nivel të zhurmës 38 db. Përbërësi kryesor i ujit për ftohës është bakri. Ftohësit përkrahin AMD dhe Intel Sockets: AMD Socket AM2 AMD AM2 +, AM3 AMD, the AMD AM3 +, FM1 AMD, AMD FM2, FM2 + AMD, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366 Intel 2011 Intel 2011-3. Dimensionet e ftohësve janë 315 x 143 x 30 mm, me peshë prej 1290 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
5060301693764815671013446
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RL-KRX62-01
Lartësia e ftohësit [mm]:
30
Lloji:
Alumin, bakër, plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Ndriçim:
Niveli i zhurmës (dB):
38
Përmasat:
315 x 143 x 30
Përmasat e pompës (mm):
80 x 80 x 52,9
Pesha (g):
1 290
Prodhuesi:
NZXT
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 800
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Nzxt.com

Bashkangjitja Ftohës për procesor NZXT Kraken X62 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE