Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohëse Enermax ELC-LMR240 Liqmax BS-II 240 për procesorë, 2x120 mm

Kodi i produktit:
175459
Drita e pasme:
Jo
Përmasat:
120 x 274 x 27
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
350
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
108.50 
Ju kurseni : 9.00   (8%)
99.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja Enermax ELC-LMR240 Liqmax BS-II 240 është e dizajnuar për procesorë, e cila përmban një bllok uji, pjesën pasive dhe dy ftohëse. Pjesa pasive është e lidhur në bllok të ujit përmes pompave të bakrit, të cilat e përçojnë ujin me shpejtësinë e nevojshme. Shpejtësia e dy ftohëseve shkon në 2000 rrotullime për minutë, me nivel të zhurmës prej 35 db dhe rrjedhje të ajrit 96 CFM. Përkrah këto lloje të socket: AMD AM2, AM2 + AMD, AMD AM3 AMD AM3 +, FM1 AMD, AMD FM2, FM2 + AMD, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366 dhe Intel 2011. Dimenzionet e ftohëses janë 120 x 274 x 27, me peshë prej 740 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4713157721761
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ELC-LMR240-BS
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lartësia e ftohësit [mm]:
27
Lidhës:
4pin (PWM) + 3pin
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
35
Përmasat:
120 x 274 x 27
Pesha (g):
740
Prodhuesi:
Enermax
Shpejtësia e ajrit (CFM):
96
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
350
Ueb-i i prodhuesit:
Enermax.com.tw

Bashkangjitja Ftohëse Enermax ELC-LMR240 Liqmax BS-II 240 për procesorë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE