Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set i plotë pjesësh Thermaltake Pacific RL140 D5 për ftohës me ujë, 120mm

Kodi i produktit:
212458
Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
EAN:
4717964401960
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-W072-CU00BL-A
Lartësia e ftohësit [mm]:
64

Si të porosisim në Gjirafa50?

311.50 
Ju kurseni : 39.00   (13%)
272.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pacific RL140 Water Cooling Kit përbëhet nga një bllok uji për CPU, pompë dhe rezervuar, e është plotësuar me një radiator 140mm, një veltinator PWM, tuba dhe natyrisht ftohësin e nevojshëm blu dhe pajisje të tjera të vogla. Së bashku, këto përbërës ofrojnë performancë të jashtëzakonshme dhe besueshmëri të pakrahasueshme. Jo vetëm që kompjuteri juaj do të jetë çuditërisht i qetë, por do t'i japë edhe një pamje unike. Për më shumë, seti është kompatibil me: Intel LGA 2011/1366/1155/1156/1150/775 / AMD FM2 / FM1 / AM3 + / AM3 / AM2 + / AM2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
EAN:
4717964401960
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-W072-CU00BL-A
Lartësia e ftohësit [mm]:
64
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Ndriçim:
Përmasat:
129 x 64 x 282,5
Përmasat e pompës (mm):
97,5 x 84 x 289,4
Prodhuesi:
Thermaltake
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 120mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, Intel 775, Intel 1150, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Bashkangjitja Set i plotë pjesësh Thermaltake Pacific RL140 D5 për ftohës me ujë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE