Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Set pjesësh Thermaltake Pacific RL120 për ftohës me ujë 120mm

Kodi i produktit:
212457
EAN:
4717964401953
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-W069-CA00BL-A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë

Si të porosisim në Gjirafa50?

209.50 
Ju kurseni : 20.00   (10%)
189.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pacific RL120 Water Cooling Kit vjen në paketim me një bllokues uji, pompë dhe rezervuar. I gjithë ky paketim komplementohet dhe plotësohet me një radiator 120mm dhe 6 doreza kompresioni nga kromi. Bllokuesi i ujit është i dizajnur në atë menyrë qe nuk ndryshket dhe po ashtu kryen një punë të shkëlqyeshme në transferimin e nxehtësisë nga qipi ne ftohës. Sistemi i ftohjes është i krijuar në atë mënyrë që e etiketon si komponent ekologjik ngaqë perdor elemente që nuk janë të dëmshme për ambientin. Karakteristikat kryesore përfshijnë përshtatshmërinë me Intel LGA 2011/1366/1155/1156/1150/775 / AMD FM2 / FM1 / AM3 + / AM3 / AM2 + / AM2. Po ashtu është mjaft efikase me një peshë prej vetëm 5.8 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4717964401953
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-W069-CA00BL-A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Përmasat:
129 x 64 x 282,5
Prodhuesi:
Thermaltake
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, Intel 775, Intel 1150, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE