SilentiumPC Navis RGB 280 AiO SPC220

Kodi i produktit:
252584
Drita e pasme:
Po (RGB)
Përmasat e pompës [mm]:
75 x 75 x 45
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, EVGA RGB, MSI Mystic Light Sync

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
SPC220
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
22. 1. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
54
Lidhës:
4pin + 4pin (RGB), SATA power
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Përmasat e pompës [mm]:
75 x 75 x 45
Përmasat mm:
310 x 140 x 54
Pesha [g]:
2000
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1800
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, EVGA RGB, MSI Mystic Light Sync
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power W):
350

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE