Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës me ujë SilentiumPC Navis RGB 280 AiO

Kodi i produktit:
252584
Drita e pasme:
Po (RGB)
Përmasat e pompës [mm]:
75 x 75 x 45
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, EVGA RGB, MSI Mystic Light Sync

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
104.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një sistem i fuqishëm ftohës i lëngshëm gjithëpërfshirës që tashmë është mbledhur dhe mbushur me ujë. Përfshinë ventilatorin 2x Sigma HP RGB 140 mm për shpërndarjen e nxehtësisë nga radiatori. Për instalim të lehtë ka tuba fleksibël të qëndrueshëm me gjatësi 380 mm. Ofron një shpejtësi prej 800 - 1800/2500 RPM ± 10% (ventilator / pompë). Është i pajtueshëm me bazat: Intel 775/1150/1151/1155/1156/1366/2011 / 2011-3 / 2066 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM2 (+) / AM3 (+) / AM4. Përfshinë nano RGB kontrollues dhe paste përçuese të nxehtësisë Pactum-PT-2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
123213123123123211323
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kodi:
SPC220
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
22. 1. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
54
Lidhës:
4pin + 4pin (RGB), SATA power
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
140 x 140
Përmasat e pompës [mm]:
75 x 75 x 45
Përmasat mm:
310 x 140 x 54
Pesha [g]:
2000
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1800
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, EVGA RGB, MSI Mystic Light Sync
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 280mm
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power W):
350

Bashkangjitja Ftohës me ujë SilentiumPC Navis RGB 280 AiO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE