Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem ftohës për procesorë Thermaltake

Kodi i produktit:
171530
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
20
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000

Si të porosisim në Gjirafa50?

129.50 
Ju kurseni : 13.00   (10%)
116.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sistemi për ftohës të procesorëve Thermaltake 3.0 Extreme S në vete përmban bllokun për ujë, radiatorin dhe dy ftohës të madhësisë 120 mm. Në procesor, në vend të radiatorit instalimi bëhet tashmë me një bllok me bërthamë prej bakri, që është i lidhur me dy tube për radiatorë. Shpejtësia e ftohësit kontrollohet përmes pllakëzës amë PWM. Shpejtësia që posedon ftohësi është 1000 deri në 2000 rpm, me nivel të zhurmës prej 20 dbA. Përkrahin këto lloje të sockets: Intel LGA 2011, LGA 1366, LGA 1150/1155/1156, AMD FM2, FM1, AM3 +, AM3, AM2 + dhe AM2. Dimendionet e radiatorit të aluminit janë 270 x 120 x 27 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4717964398109
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CLW0224-B
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lartësia e ftohësit [mm]:
27
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Niveli i zhurmës (dB):
20
Përmasat:
270 x 120 x 27
Pesha (g):
1 071
Prodhuesi:
Thermaltake
Shpejtësia e ajrit (CFM):
99
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD FM1, AMD FM2, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Bashkangjitja Sistem ftohës për procesorë Thermaltake edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE