Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Sistem i ftohjes me ujië Thermaltake Pacific RL240, 240mm

Kodi i produktit:
212459
Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-W063-CA00BL-A
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120

Si të porosisim në Gjirafa50?

349.50 
Ju kurseni : 33.00   (9%)
316.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Paketa Pacific RL240 e sistemit të ftohjes së ujit përbëhet nga një bllok uji për CPU, një pompë dhe rezervuar. E tërë kjo plotësohet nga një radiator 240mm, gjashtë manovrime nga kromi, një ventilator PWM, tub dhe natyrisht ftohësin e nevojshëm ngjyrë blu dhe pajisje të tjera të vogla. Së bashku, këto përbërës ofrojnë performancë të jashtëzakonshme dhe të pakrahasueshme ftohëse. Me këtë sistem shumë të lehtë për t'u montuar, jo vetëm që kompjuteri juaj do të jetë çuditërisht i qetë, por edhe do të marrë një pamje unike. Blloku i ujit W1 CPU është projektuar me bazë bakri dhe veshje nikeli anti-korrozion. Ofron performancë të jashtëzakonshme dhe transferim të përsosur të nxehtësisë nga çipi në ftohës. Shpejtësia maksimale e dy ventilatorëve aktivë është 1200 rpm. I përshtatshëm për të gjitha bazat e procesorëve modern, në veçanti Intel LGA 2011/1366/1155/1156/1150/775 / AMD FM2 / FM1 / AM3 + / AM3 / AM2 + / AM2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (një ngjyrë)
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CL-W063-CA00BL-A
Lloji i ftohësit:
Aktiv, me ujë
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Ndriçim:
Prodhuesi:
Thermaltake
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Bashkangjitja Sistem i ftohjes me ujië Thermaltake Pacific RL240 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE