Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Noctua NH-U12S SE-AM4

Kodi i produktit:
208714
Drita e pasme:
Jo
Niveli i zhurmës (dB):
22,4
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
140
Socket (slot):
AMD AM4
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
76.50 
Ju kurseni : 5.00   (7%)
71.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

SE-AM4 është version special për platformën AMD's AM4, që përmban sistemin montues SecuFirm2TM për AM4. Ky ftohës është zgjidhja perfekte për procesorin tuaj, që kombinon performancë të jashtëzakonshme, zhurmë akustike të qetë dhe përputhshmëri të përsosur me sistemet AM4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
9010018000078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NH-U12S SE-AM4
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lartësia e ftohësit [mm]:
158
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
120 x 120
Mundësi e instalimit të RAM:
Niveli i zhurmës (dB):
22,4
Përmasat:
125 x 158 x 45
Përmasat [mm]:
125 x 158 x 71
Pesha (g):
755
Prodhuesi:
Noctua
Shpejtësia e ajrit (CFM):
54,97
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1 500
Socket (slot):
AMD AM4
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
140
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Bashkangjitja Ftohës Noctua NH-U12S SE-AM4 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE