Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës pasiv AXAGON CLR-M2 për M.2 2280 SSD, alumin

Kodi i produktit:
243953
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8595247903976
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CLR-M2
Lansuar:
31. 8. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AXAGON CLR-M2 është ftohës pasiv i krijuar prej aluminit i cili është përshtatur për hard disqet e llojit M.2 2280 SSD. Aksesori është ftohës pasiv, është ndërtuar në formë të rriskave të aluminit për shpërndarje më efiçiente të nxehtësisë dhe ju mundëson të ftohni disqet një-anësorë dhe dy-anësore.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8595247903976
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CLR-M2
Lansuar:
31. 8. 2018
Lloji i ftohësit:
Pasiv
Prodhuesi:
AXAGON

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE