Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës i hard diskut EK Water Blocks EK-M.2 NVMe - e zezë

Kodi i produktit:
229033
Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3830046991737
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Pasiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo pajisje ofron ftohjen apo uljen e temperaturës së diskut prej 8-11 gradë Celsius ashtu që disku të arrij performancë më të mirë. Poashtu, radiatori mund të instalohet shpejtë dhe lehtë falë ftohësit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3830046991737
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Pasiv
Prodhuesi:
EK Water Blocks

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE