Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohëse Arctic Accelero L2 Plus VGA për kartelë grafike, 92 mm

Kodi i produktit:
94269
Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670044678
Ftohës për procesor VGA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Accelero L2 Plus

Si të porosisim në Gjirafa50?

21.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.79 € në muaj
+

Gjirafa FLEX nuk është e disponueshme për këtë produkt.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohësja Arctic Accelero L2 Plus është e dizajnuar për kartela grafike të kompanive ATI dhe NVIDIA. Është e optimizuar për konektuesit Crossfire dhe SLI, si dhe të madhësive të ndryshme të kartelave grafike. Përbëhet nga pjesa pasive e aluminit, ku në të është e integruar ftohësja me diametër prej 92 mm, me shpejtësi prej 2000 rrotullime në minutë dhe rrjedhje të ajrit 27CFM. Dimenzionet e ftohësit janë 119 x 94 x 51 mm.

Për:

AMD Radeon:

RX 460, R7 370, 360, 260 (X), 250 (X), 240, HD 8760, 8740, 7850, 7790, 7770 (GHz), 7750, 7730, 6850, 6770, 6750, 6670 (LP), 6570 , 5770, 5750, 5670, 5550, 4850, 4830, 4770, 4730, 4670, 4650, 4550, 4350 (LP), 3870, 3850, 3690, 3650, 3470, 3450, 2600 XT, 2600 XT, 2400 XT, 2400 X1950 XTX, X1950 XT, X1900 XTX, X1900 XTX, X1900 XTX, X1900 XTX, X1900 XTX, X1900 XTX, X1900 XTX, X1900 XTX, X1900 XTX, X1900 XTX Pro, X1300

NVIDIA GeForce:

GTX 1050 (Ti), 750 (Ti), GTS 450, 240 (OEM), GT 740, 640, 630, 440, 340, 330, 320, 240, 220 (not LP), 130 (OEM) ), 120 (OEM), 10000 GTX +, 10000 GTX, 10000 GT, 10000 GTO, 10000 GTO, 10000 GTO, 10000 GTO, 10000 GTO, 10000 GTO, 10000 GTO G92), 8800 GT, 8800 GS (9600GSO), 8600 GTS, 8600 GDDR3, 8600 GT DDR2, 8500 GT (not LP), 7950 GT, 7900 GTX, 7900 GT, 7900 GS, 7800 GTX 512, 7800 GTX, 7800 GT, 7600 GT, 7200 GS

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
8727670044678
Ftohës për procesor VGA:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Accelero L2 Plus
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
23 Korrik 2011
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Përmasat [mm]:
119 x 94 x 51
Pesha (g):
250
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Shpejtësia e ajrit (CFM):
27
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2 000
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com

Bashkangjitja Ftohëse Arctic Accelero L2 Plus VGA për kartelë grafike edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE