Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Hub LED Thermaltake Sync Controller TT Premium Edition (Kontroller me 9 porte)

Kodi i produktit:
275714
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4711246871533
Kodi:
CL-O015-PL00BL-A
Lansuar:
19. 11. 2019
Lansuar më:
18. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontroller Thermaltake Sync Premium Edition është një hub LED me 9-porte për sinkronizimin e produkteve LED nga Thermaltake të përputhshëm me pllakat amë ASUS, Gigabyte dhe MSI. Pasi të keni lidhur kontrollerin në pllakë dhe të instaloni programin përkatës të tij, mund të kontrolloni ndriçimin direkt përmes softuerit. Hub është krijuar për t'u furnizuar me energji nga ndërfaqja e energjisë SATA. Mund të sigurojë energji të sigurt dhe të besueshme deri në 9 produkte LED të adresueshme. Furnizimi i drejtpërdrejtë me energji elektrike parandalon humbjen e rrymës kur hub është në përdorim. Produktet e përputhshme: - Ventilatorët e kompjuterave: Riing Plus 12/14 RGB (CL-F053 / F054), Pure Plus 12/14 (CL-F063 / F064) * Riing Trio 12/14 RGB (CL-F072 / F077); * Rryma maksimale e portit SATA është 5 A. Për të shmangur dëmtimin e portit, deri në: 4 ventilatorë Riing Trio dhe produkte të tjera të serive PLUS ose 5 ventilatorë Riing Trio mund të lidhen me kontrolluesin Tink Sync, pa lidhur pajisje shtesë të serisë PLUS. - Produkte të ftohjes me ujë: Pacific W6 (CL-W225-CU00SW-A), Pacific W-Plus (CL-W181-CU00SW-A), Pacific V-RTX 2080 Plus Series Founders Edition CL-W240-CU00SW-A), Pacific PR-D5 Plus, (CL-W187-PL00SW-A), Pacific V-GTX 1080Ti Plus (CL-W194 / W195), Pacific RL360 / CL360 Plus (CL- W182 / W231), Floe Riing RGB 240/360/280 (CL-W157 / W158 / W167); Opsionet: Pacific Lumi Plus LED Strip (CL-O014-PL00SW-A), Rad Plus LED Panel (CL-W220-PL00SW-A) .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4711246871533
Kodi:
CL-O015-PL00BL-A
Lansuar:
19. 11. 2019
Lansuar më:
18. 11. 2019

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE