Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

HUB Thermaltake Commander F6 (njësi kontrolli) 6 porte, ekran me 16 ngjyra

Kodi i produktit:
275712
Besueshmëria:
100 %
EAN:
4717964403766
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AC-024-BN1NAN-A1
Lansuar:
18. 11. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një hub ventilatorësh deri në 5.25 ” pozicion i jashtëm me mbështetje për deri në 6 ventilatorë PWM, mbështet ventilatorët me 4 pin dhe 3-pin. Ka një ekran LCD me 16 ngjyra ndriçuese të zgjedhura. Shfaq shpejtësinë e ventilatorit, temperaturën e ndjerë nga sensorët dhe tensioni i ventilatorit. Mundësia për të vendosur tensionin e ventilatorit në saktësinë 0,1 V. Energjia furnizohet përmes lidhësit molex.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4717964403766
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AC-024-BN1NAN-A1
Lansuar:
18. 11. 2019
Prodhuesi:
Thermaltake
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE