Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo e ftohëses PRIMECOOLER PC-AFSC8 për procesorë

Kodi i produktit:
65003
EAN:
8591897014925
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PC-AFSC8
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Primecooler

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo përdoret për operim të ftohëses në heshtje. Gjatësia e kabllos është 10 cm dhe është e instaluar në rezistencë prej 560Ohm. Përkrah ftohëse me konektues 4-pin, ku gjithashtu ka voltazh transferues prej 7V deri në 12V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8591897014925
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PC-AFSC8
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Primecooler
Ueb-i i prodhuesit:
Primecooler.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE