Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo e ftohëses PRIMECOOLER PC-AFSC8 për procesorë

Kodi i produktit:
65003
EAN:
8591897014925
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PC-AFSC8
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Primecooler

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kabllo përdoret për operim të ftohëses në heshtje. Gjatësia e kabllos është 10 cm dhe është e instaluar në rezistencë prej 560Ohm. Përkrah ftohëse me konektues 4-pin, ku gjithashtu ka voltazh transferues prej 7V deri në 12V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8591897014925
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PC-AFSC8
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Primecooler
Ueb-i i prodhuesit:
Primecooler.com

Bashkangjitja Kabllo e ftohëses PRIMECOOLER PC-AFSC8 për procesorë edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE