Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontrollues i ftohëses AIREN RPM për procesorë

Kodi i produktit:
95705
EAN:
8591897030147
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN-RPMB
Lansuar:
27 Gusht 2011
Prodhuesi:
Airen

Si të porosisim në Gjirafa50?

5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolluesi AIREN Blackfour është e dizajnuar për konfigurimin e ftohëseve të procesorit, e cila ka dizajn klasik dhe është mjaftë i lehtë për përdorim. Shpejtësia konfigurohet përmes voltmetrit prej 4.8 deri në 12V.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8591897030147
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN-RPMB
Lansuar:
27 Gusht 2011
Prodhuesi:
Airen
Ueb-i i prodhuesit:
Airentec.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE