Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kontrollues i ftohëses AIREN SilverSix për procesorë

Kodi i produktit:
95701
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN-PSS
Përmasat:
149x42x68
Prodhuesi:
Airen
Ueb-i i prodhuesit:
Airentec.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 
Ju kurseni : 1.00   (4%)
22.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolluesi AIREN Silversix është e dizajnuar për konfigurimin e ftohëseve të procesorit, e cila pozicionohet në hapsirën e kasës me madhësi 5.25”. Përkrah ftohëset me konektues 3-pin. Kontrolluesi ofron mundësinë e konfigurimit të gjashtë ftohëseve përnjëherë, që posedon një rrotëz rrotulluese për konfigurimin e secilës nga to. Dimenzionet e kontrolluesit janë 149 x 42 x 68 mm. Pakoja përmban gjashtë kabllo për ftohëse, për furnizim të rrymës dhe pajisjet instaluese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AIREN-PSS
Përmasat:
149x42x68
Prodhuesi:
Airen
Ueb-i i prodhuesit:
Airentec.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE