Kontrollues i ftohëses PRIMECOOLER PC-ASFC2 për procesorë

9.50 €
* Përfshirë TVSH-në
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Kodi i produktit:
37418
EAN:
212121121221
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PC-AFSC2
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Primecooler
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Kontrolluesi PRIMECOOLER AFSC2 është i dizajnuar për ftohëse të procesorëve, me thjeshtësi në dizajn dhe përdorim. Përkrah ftohësit me konektues 3-pin. Konfigurimin e ftohësit mund ta bëni përmes rrotëzës lëvizëse, ku konfigurohet niveli i zhurmës dhe shpejtësia e ftohëses.

Detajet teknike

EAN:
212121121221
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PC-AFSC2
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Primecooler
Ueb-i i prodhuesit:
Primecooler.com

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE