Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kontrollues i ftohëses PRIMECOOLER PC-ASFC2 për procesorë

Kodi i produktit:
37418
EAN:
212121121221
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PC-AFSC2
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Primecooler

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 
Ju kurseni : 1.00   (12%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
12% Zbritje
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kontrolluesi PRIMECOOLER AFSC2 është i dizajnuar për ftohëse të procesorëve, me thjeshtësi në dizajn dhe përdorim. Përkrah ftohësit me konektues 3-pin. Konfigurimin e ftohësit mund ta bëni përmes rrotëzës lëvizëse, ku konfigurohet niveli i zhurmës dhe shpejtësia e ftohëses.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
212121121221
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PC-AFSC2
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
Primecooler
Ueb-i i prodhuesit:
Primecooler.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE