Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës NGS Cooling për laptop GCX-400, gaming

Kodi i produktit:
281880
Besueshmëria:
100 %
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2500
Prodhuesi:
NGS technology
Pesha g:
940

Si të porosisim në Gjirafa50?

23.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një jastëk praktik me kënd të rregullueshëm të pjerrësisë, i cili ofron ftohje të fuqishme dhe të qetë për laptopin tuaj 17''. Ajo përmban pesë ftohës me gjashtë shpejtësi dhe një strukturë të optimizuar shënimi. Ftohësit janë me ndriçim blu dhe shpejtësia maksimale e tyre e rrotullimit është deri në 2500 rpm. Do të jeni gjithashtu të kënaqur me dy porte USB për lidhjen e aksesorëve shtesë dhe një ekran LCD për shfaqjen e të dhënave themelore. Për më tepër, kjo pajisje poseodn 2 porte USB 2.0, 5 ftohës me madhësi 70 x 70, 120 x 120, dhe shpejtësi 2500 rpm. Dimensionet e pajisjes: 365 x 297 x 30mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e mbështetur e ekranit inç:
15.6
Drita e pasme:
Po (Kaltër)
EAN:
8435430609417
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CPN2113
Kontroll i shpejtësisë:
Manual (duke përdorur tastin)
Lansuar:
26. 2. 2020
Lartësia e ftohësit mm:
30
Lidhës:
2 x USB 2.0
Lloji:
Metal, plastikë
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
70 x 70, 120 x 120
Ngjyra:
Zezë
Numri i ftohësve:
5
Përmasat mm:
365 x 297 x 30
Pesha g:
940
Prodhuesi:
NGS technology
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2500
Ueb-i i prodhuesit:
Ngstechnology.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE