Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Akasa DDR, aRGB LED, pasiv (AK-MX248)

Kodi i produktit:
265071
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
4710614538917
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AK-MX248
Lansuar:
18. 7. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një ftohës pasiv për modulet RAM të quajtur AK-MX248. Radiatori është bërë prej alumini dhe siguron shpërndarje të shkëlqyeshme të nxehtësisë. Ai është plotësisht në përputhje me DIMM dhe VLP DIMM, DDR / DDR2 / DDR3 / DDR4, module të vetme dhe të dyfishta. Përveç dizajnit elegant të ftohësit, ai gjithashtu përmban ndriçim RGB LED që mund të kontrollohet përmes një pllake amë ARGB të pajtueshme me softuerin e duhur: Gigabyte RGB Fusion, ASUS Aura Sync, MSI Mystic Light Sync dhe ASRock Polychrome Sync.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
4710614538917
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
AK-MX248
Lansuar:
18. 7. 2019
Lloji:
Alumin, plastikë
Lloji i ftohësit:
Pasiv
Prodhuesi:
Akasa
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE