Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Material ftohës ARCTIC 50 x 50 x 0,5mm, i kaltër

Kodi i produktit:
176886
Dendësia [g/cm³]:
3.2
EAN:
8727670076358
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACTPD00001A
Lansuar:
26 Gusht 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 
Ju kurseni : 2.03   (27%)
5.47 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Materiali me përbërje silikoni është material ftohës për kartat grafike dhe CPU-të me dimensione 50 x 50 x 0.5 mm ngjyrë e kaltër është produkt modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm vendosni materialet mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, materiali mbulon poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
3.2
EAN:
8727670076358
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACTPD00001A
Lansuar:
26 Gusht 2015
Përçueshmëria termike [W/mK]:
6
Përmasat [mm]:
50 x 50 x 0,5
Prodhuesi:
Arctic Cooling
Ueb-i i prodhuesit:
Arctic-cooling.com
Vendi i origjinës:
Netherlands (the)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE