Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pastë ftohëse Thermal Grizzly Conductonaut - 1g

Kodi i produktit:
460316CK
Dendësia gcm³:
6,24
EAN:
75367750744911
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TG-C-001-R
Lansuar:
20. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania gjermane Thermal Grizzly ju sjell aksesorët e nevojshëm që të luftoni dhe mirëmbani pajisjet tuaja elektronike në nivel optimal të performancës duke e transferuar me efiçiencë nxehtësinë larg tyre. Pasta të cilën e ofron ka konduktivitet prej 8.5 W / mK dhe është dizajnuar për operime afatgjate në temperaturat 10 ° C deri në 140 ° C. Kjo pastë e mbulon me saktësi distancën ndërmjet ftohësit dhe pllakës amë e cila ju mundëson që nxehtësia të hiqet prej pllakës e të shpërndahet në ambient me shpejtësi. Produkti nuk preferohet të përdoret në ftohës të krijuar nga alumini.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia gcm³:
6,24
EAN:
75367750744911
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TG-C-001-R
Lansuar:
20. 2. 2018
Përçueshmëria termike WmK:
73
Pesha g:
1
Prodhuesi:
Thermal Grizzly
Ueb-i i prodhuesit:
Thermal-grizzly.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE