Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pastë ftohëse Thermal Grizzly Kryonaut - 1g

Kodi i produktit:
234573CK
Dendësia gcm³:
3.7
EAN:
7536775072341
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TG-K-001-RS
Konsistenca Pa·s:
120-170

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania gjermane Thermal Grizzly arrinë t'ju sjell produkte që parandalojnë nxehjen e tepruar të pajisjeve tuaja kompjuterike si dhe të rregulloj transferimin e nxehtësisë me efiçiencë më të lartë.

Pasta ka konduktivitet 12.5 W / mK, dhe, siç e tregon dhe emri i saj, është zgjidhja ideale për temperatura të ulëta. Përbërja e saj e veçantë e ndihmon përcjelljen e nxehtësisë nga procesori në ftohës në mënyrë më të shpejtë dhe të sigurt. Pos kësaj, përbërja e tij siguron që të mos ketë shkarkim të ç'rregullt të rrymës dhe është i përshtatshëm edhe për ftohës të aluminit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia gcm³:
3.7
EAN:
7536775072341
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
TG-K-001-RS
Konsistenca Pa·s:
120-170
Lansuar:
20. 2. 2018
Përçueshmëria termike WmK:
12.5
Pesha g:
1
Prodhuesi:
Thermal Grizzly
Sasia ml:
0.27
Ueb-i i prodhuesit:
Thermal-grizzly.com

Bashkangjitja Pastë ftohëse Thermal Grizzly Kryonaut - 1g edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE