Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pastë termale Arctic MX-2 2019 (4g)

Kodi i produktit:
251207
Dendësia gcm³:
3.96
EAN:
4895213701686
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACTCP00005B
Konsistenca Pa·s:
850

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Arctic sjell në treg pastën e saj termike që mban MX-2, dhe që ofron rezultate të shkëlqyera edhe në presion të ulët. Pasta është e përbërë nga mikrogrimca të karbonit që çojnë në përçueshmëri shumë të lartë termike. Ajo garanton shpërndarje të shpejtë dhe efikase të nxehtësisë nga CPU ose GPU dhe garanton jetëgjatësi deri në 8 vjet. Nuk përmban grimca metalike, dhe nuk shkakton ndonjë dëm në qoftë se ngjitet në kontakte elektrike. Pesha: 4g

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia gcm³:
3.96
EAN:
4895213701686
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACTCP00005B
Konsistenca Pa·s:
850
Lansuar:
14. 12. 2018
Përçueshmëria termike WmK:
5.6
Pesha g:
4
Prodhuesi:
Arctic

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE