Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pastë termale Arctic MX-4 2019 (2g)

Kodi i produktit:
251210
Dendësia gcm³:
2.5
EAN:
4895214001631
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACTCP00007B
Konsistenca Pa·s:
870

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Arctic sjell në treg pastën e saj termike që mban MX-4, dhe që ofron rezultate të shkëlqyera edhe në presion të ulët. Pasta është e përbërë nga grimca të karbonit mikro që çojnë në përçueshmëri shumë të lartë termike prej 8.5 W / mK. Ajo garanton shpërndarje të shpejtë dhe efikase të nxehtësisë nga CPU ose GPU dhe garanton jetëgjatësi për më shumë se 8 vjet. Nuk përmban grimca metalike, dhe nuk shkakton ndonjë dëm në qoftë se ngjitet në kontakte elektrike. Pesha: 2 g

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia gcm³:
2.5
EAN:
4895214001631
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACTCP00007B
Konsistenca Pa·s:
870
Lansuar:
14. 12. 2018
Përçueshmëria termike WmK:
8.5
Pesha g:
2
Prodhuesi:
Arctic

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE