Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Pastë termale Noctua NT-H2-10 (10g)

Kodi i produktit:
253973
Dendësia gcm³:
2.81
EAN:
9010018200737
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha g:
10
Prodhuesi:
Noctua

Si të porosisim në Gjirafa50?

26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania e famshme NT-H1 Noctua ka marrë më shumë se 150 çmime dhe rekomandime nga faqet e internetit dhe revistat ndërkombëtare të harduerëve. Me performancën e saj të jashtëzakonshme, lehtësinë e përdorimit dhe stabilitetin e pabesueshëm, ajo është bërë e preferuar në mesin e njerëzve në mbarë botën. Pasta ka një dendësi prej 2.81 g / cm 3, një vëllim prej 3.6 ml dhe një peshë prej 10 g. Kohëzgjatja e përdorimit të CPU-së është deri në 5 vjet. Magazinimi është i përshtatshëm në temperaturën e dhomës, ku temperaturat e punës variojnë nga -50 në 200 ° C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia gcm³:
2.81
EAN:
9010018200737
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Pesha g:
10
Prodhuesi:
Noctua
Sasia ml:
3.6
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE