Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xhel ftohës Corsair TM30 (3g)

Kodi i produktit:
258646
Dendësia [g/cm³]:
2.5
EAN:
843591074506
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CT-9010001-WW
Lansuar:
3. 4. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xheli ftohës Corsair për kartat grafike dhe CPU-të me sasi 3g me ngjyrë të hirtë është produkt modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike dhe punon në temperatura të larta. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme. Prodhuesi konstaton se përçueshmëria termike e xhelit është 3.8 W / m° C.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
2.5
EAN:
843591074506
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CT-9010001-WW
Lansuar:
3. 4. 2019
Përçueshmëria termike [W/mK]:
3.8
Pesha [g]:
3
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE