Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Xhel ftohës për CPU Noctua NT-H1, 1.4 gram

Kodi i produktit:
51825
Dendësia [g/cm³]:
2,49
EAN:
4716123312680
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NT-H1
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xheli ftohës për kartat grafike GPU dhe CPU-të me sasi 1.4 gram është produkt modern i cili përdorët për mundësimin e ftohjes së pajisjeve kompjuterike. Ka rezistencë në temperatura nga -50 deri +110 gradë celsius. Aplikimi i tij është shumë i thjeshtë dhe përshtatet me të gjitha llojet e procesorëve dhe kartave grafike, vetëm aplikoni xhelin mbi sipërfaqen e kartave në pjesët ku lirohet nxehtësi dhe lëreni të veprojë, xheli hyn në poret dhe sipërfaqet e brendshme të kartave dhe mundëson ulje të temperaturës për disa gradë, është shumë efektiv dhe substancë e pa rrezikshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dendësia [g/cm³]:
2,49
EAN:
4716123312680
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
NT-H1
Lansuar:
10 Maj 2011
Pesha [g]:
1,4
Prodhuesi:
Noctua
Ueb-i i prodhuesit:
Noctua.at

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE