Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për procesor Arctic Alpine 12 LP

Kodi i produktit:
247350
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213701426
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACALP00029A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ftohës për procesor Arctic Alpine ju lejon të ndërtoni kompjuterin tuaj edhe me një buxhet të vogël. Alpine LP 12 mund të mbështet procesorë me TDP deri në 75W. Falë përzierjes me silikon MX-2, instalimi i saj është i shpejtë dhe i pastër. Flutura ka një diametër prej 92 mm. Arrin deri në 100 - 2000 RPM me kontroll PWM. Lejon regjimin 0 dB në 5% PWM. Ajo arrin një nivel zhurmash deri në 0.3son. Përshtatet me Intel LGA 1150/1151/1155/1156. Dimensionet janë 95 x 95 x 53.5 mm me një peshë prej 182 g.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213701426
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACALP00029A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
23. 10. 2018
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Niveli i zhurmës (dB):
22.5
Prodhuesi:
Arctic
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2000
Socket (slot):
Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
75

Bashkangjitja Ftohës për procesor Arctic Alpine 12 LP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE