Flutur ftohëse Arctic Alpine 12

Kodi i produktit:
247348
Drita e pasme:
Jo
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Socket (slot):
Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2000
Prodhuesi:
Arctic

Si të porosisim në Gjirafa50?

12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213701419
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACALP00027A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
23. 10. 2018
Lartësia e ftohësit [mm]:
77
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Niveli i zhurmës (dB):
22.5
Përmasat [mm]:
95 x 77 x 95
Pesha (g):
270
Prodhuesi:
Arctic
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2000
Socket (slot):
Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
95

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE