Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Flutur ftohëse Arctic Alpine 12 - 92mm

Kodi i produktit:
247348
Drita e pasme:
Jo
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Socket (slot):
Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2000
Prodhuesi:
Arctic

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky ftohës mund të përballoj procesor TDP me kapacitet 95 W. Instalimi i tij është i shpejtë dhe i pastër falë përzirjes së silikonit MX-2. Ka diametër 92 mm dhe arrin 100 - 2000 rrotullime për minutë me nivel zhurme 0,3 son. Është i përshtatshëm për Intel LGA 1150/1151/1155/1156. Përmasat e tij janë 95 x 95 x 77 mm me peshë 270 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213701419
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
ACALP00027A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
23. 10. 2018
Lartësia e ftohësit [mm]:
77
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Niveli i zhurmës (dB):
22.5
Përmasat [mm]:
95 x 77 x 95
Pesha (g):
270
Prodhuesi:
Arctic
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2000
Socket (slot):
Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
95

Bashkangjitja Flutur ftohëse Arctic Alpine 12 - 92mm edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE