Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për procesor Arctic Freezer 34 CO

Kodi i produktit:
253609
Drita e pasme:
Jo
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Socket (slot):
AMD AM4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1800
Prodhuesi:
Arctic

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
34.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me P-Fan të ri të optimizuar dhe freski të përmirësuar pasive, Freezer 34 CO ofron shumë performancë me një çmim të volitshëm. Është një ftohës i fuqishëm i CPU me katër tuba bakri. Ofron ventilator P-Fan me shpejtësi prej 200 - 1800 RPM (PWM) dhe nivel zhurme deri në 0.3 son. I përshtatshëm me AMD AM4 dhe Intel LGA 1150/1151/1155/1156/2011 (-3) * / 2066 * (* Vetëm 80 x 80mm pitch).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213701488
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACFRE00051A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
2. 2. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
157
Lidhës:
4pin (PWM) + 4Pin (PST)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës (dB):
22.5
Përmasat [mm]:
124 x 157 x 86
Pesha (g):
603
Prodhuesi:
Arctic
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
1800
Socket (slot):
AMD AM4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
150

Bashkangjitja Ftohës për procesor Arctic Freezer 34 CO edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE