Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës për procesor SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024 RGB

Kodi i produktit:
246868
Drita e pasme:
Po (RGB)
Madhësia e ventilatorit:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, EVGA RGB, MSI Mystic Light Sync
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2000

Si të porosisim në Gjirafa50?

32.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Flutur ftohëse me kosto efektive të CPU-së, të pajisur me ftohës PWM 100 mm me ndriçim RGB LED, niveli i zhurmës 8,9 - 21 dB; fluksi i ajrit deri në 55.7 CFM, shpejtësia e ventilatorit 800-2000 rpm, Përfshihet transferimi i nxehtësisë, për bazat Intel dhe AMD, mundësia e kontrollit të ndriçimit nga prodhuesit e pllakave amë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
5903018660257
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SPC208
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
15. 10. 2018
Lartësia e ftohësit [mm]:
135
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
75 x 75, 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 200 x 300, 300 x 300, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400
Përmasat [mm]:
110 x 82 x 135
Pesha (g):
476
Prodhuesi:
SilentiumPC
Shpejtësia e ftohësit [rpm]:
2000
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, EVGA RGB, MSI Mystic Light Sync
Socket (slot):
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156
TDP-ja maksimale (Thermal Design Power) [W]:
150

Bashkangjitja Ftohës për procesor SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024 RGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE