Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Arctic Freezer 7 X

Kodi i produktit:
280910
Besueshmëria:
100 %
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000
Prodhuesi:
Arctic
Pesha g:
425

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Freezer 7 X shfrytëzon një dizajn të përmirësuar të nxehtësisë pasive dhe paraqitjen e ridizajnuar të tubave të nxehtësisë. Në bashkëpunim me një ventilatorë që është i optimizuar për presion të lartë statik, krijuesit kanë arritur përmirësime të konsiderueshme në performancën e ftohjes. Ftohësi ju lejon të vendosni kompjuterin tuaj me një buxhet të vogël. Me veshjen e silikoni MX-2 të aplikuar tashmë, instalimi i radiatorit është i shpejtë dhe i pastër. Ftohësi ka një diametër prej 92 mm. Arrin shpejtësi 300 - 2000 RPM me kontroll PWM. Arrin nivele zhurmash deri në 0.3 son. Projektuar për Intel 775 / 115X / 1200 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM3 (+) / AM4 sockets. Dimensionet janë 110.5 x 74.3 x 132.5 mm me një peshë prej 425 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4895213702461
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ACFRE00077A
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
10. 2. 2020
Lartësia e ftohësit mm:
132.5
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
92 x 92
Ngjyra:
Bardhë, Zi
Niveli i zhurmës dB:
22.5
Numri i ftohësve:
1
Përmasat mm:
110,5 x 132,5 x 74,3
Pesha g:
425
Prodhuesi:
Arctic
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000
Socket slot:
AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1200

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE