Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës CoolerMaster MasterLiquid ML240R - RGB

Kodi i produktit:
707643kom
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 
Ju kurseni : 6.00   (4%)
129.50 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Coolermaster MasterLiquid ML240R RGB është sistem i ftohjes me ujë brenda trupit të xhamit fibër me 2 hapësira të ndryshme. Brenda saj gjindet pompa kompakte që është rezistente ndaj dëmtimit që mund të shkaktohet nga ndryshkja apo oksidimi. Preciziteti me të cilin është ndërtuar ju mundëson të shpërndani me efikasitet dhe shpejtësi nxehtësinë larg harduerit tuaj.

Pasiv dhe me pak zhurmë

Aksesori është ndërtuar me konstrukt të veçantë pasiv që mundëson lëvizje më të madhe të lëngjeve për të shpërndarë nxehtësinë me efikasitet më të lartë. Poashtu ai është pajisur me drita RGB që i mundësojnë të ndryshoni pamjen e saj në bazë të kërkesave tuaja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE