Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës Corsair H100i RGB Platinum, (2x120mm)

Kodi i produktit:
261706
Drita e pasme:
Po (RGB)
Numri i ftohësve:
2
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM3, AMD AM4, AMD TR4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011-3, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Sinkronizim të RGB:
ICUE

Si të porosisim në Gjirafa50?

142.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.88 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Seria Corsair H100i RGB Platinum Hydro është një ftohës likuid all-in-one RGB me radiator 240 mm dhe ndriçim të mahnitshëm RGB, të dizajnuara për ftohje ekstreme. 2 ventilatorë të heshtur 120 mm nga serie ML PRO RGB janë ventilatorë PWM me levë magnetike që ofrojnë qarkullim të pabesueshëm të ajrit në nivele të ulëta të zhurmës. Ata gjithashtu ofrojnë ndriçim RGB. Ventilatori përmban shpejtësi 2400 RPM, qarkullim të ajrit 75 CFM, nivel të zhurmës 37 dBA. Ai është i pajtueshëm me Intel LGA 115X / 2011/2066 and AMD AM2 / AM3 / AM4 / TR4 sockets.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
843591035460
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
1. 6. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
52
Lidhës:
4pin (PWM) + 3pin, SATA power
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës [dB]:
37
Numri i ftohësve:
2
Përmasat:
277 x 120 x 27
Përmasat mm:
277 x 120 x 52
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit CFM:
75
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2400
Sinkronizim të RGB:
ICUE
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM3, AMD AM4, AMD TR4, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Ftohës Corsair H100i RGB Platinum edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE