Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës iTek TAURUS TLC-240 ARGB, 240mm

Kodi i produktit:
269112
Besueshmëria:
100 %
Niveli i zhurmës dB:
29.1
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2066
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync

Si të porosisim në Gjirafa50?

82.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ITek TAURUS TLC240 ARGB është një sistem ftohjeje me ujë all-in-one. Meqenëse qarku është i mbushur para dhe i mbyllur, nevoja për mirëmbajtje eliminohet. Pompa e përdorur është prodhuar nga një kompani udhëheqëse në industri, me kushineta qeramike dhe drejtimin ultra-të qetë. Pllaka e madhe bazë është prej bakri për të siguruar performancën më të mirë të mundshme të ftohjes. Radiatori 240 mm vjen me 2 ventilatorë ARGB dhe shtresa anti-dridhje. Të gjitha specifikimet në nivelin më të lartë garantojnë jetë të gjatë, shpërndarje të shkëlqyeshme të nxehtësisë dhe heshtje të jashtëzakonshme. Blloku i ujit është në përputhje me shumicën e procesorëve Intel dhe AMD dhe është i thjeshtë për t’u instaluar. Tubat janë jashtëzakonisht të besueshëm dhe ofrojnë kënde të shkëlqyera të rrotullimit. Pompa dhe ventilatori janë të pajisur me ndriçim të adresueshëm RGB që mund të menaxhohet duke përdorur kontrolluesin e përfshirë ose programin e pllakës amë. Ftohja siguron një shpejtësi prej 1000 - 2000/2600 RPM (ventilator / pompë) dhe një nivel maksimal të zhurmës 29.1 / 16 dB (ventilator / pompë). Është i pajtueshëm me bazat: Intel 775 / 115x / 1366/2011/2066 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM2 (+) / AM3 (+) / AM4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
8056157880233
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
ITLCTLCA240
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar më:
2. 10. 2019
Lartësia e ftohësit mm:
52
Lidhës:
4pin (PWM) + 3Pin (RGB) + 3pin
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës dB:
29.1
Niveli i zhurmës së pompës dB:
16
Numri i ftohësve:
2
Përmasat:
274 x 27 x 120
Pesha g:
1950
Prodhuesi:
ITek
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 775, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2066
TDP-ja maksimale Thermal Design Power W:
250

Bashkangjitja Ftohës iTek TAURUS TLC-240 ARGB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE