Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Ftohës likuid CPU Corsair H100x

Kodi i produktit:
261708
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
1. 6. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
52
Lidhës:
4pin (PWM) + 3pin, SATA power

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
103.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një ftohës i fuqishëm likuid CPU me radiator 240 mm dhe 2x ventilator 120 mm. Ai ka ndriçim të bardhë LED të pompës. Karakteristikat e ventilatorit: shpejtësia 600 - 1700 RPM, qarkullimi i ajrit 57.2 CFM dhe niveli i zhurmës 37 dBA. Është i pajtueshëm me Intel 115X / 2011/2066 dhe AMD AM2 / AM3 / AM4 sockets.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
1. 6. 2019
Lartësia e ftohësit [mm]:
52
Lidhës:
4pin (PWM) + 3pin, SATA power
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Ujë
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Niveli i zhurmës [dB]:
37
Numri i ftohësve:
2
Përmasat:
275 x 120 x 27
Prodhuesi:
Corsair
Shpejtësia e ajrit CFM:
57,2
Shpejtësia e ftohësit rpm:
1700
Sistem ftohës me ujë:
Radiator 240mm
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Ftohës likuid CPU Corsair H100x edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE