Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Master Hyper 212 Black Edition

Kodi i produktit:
279697
Besueshmëria:
100 %
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000
Shpejtësia e ajrit CFM:
42

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hyper 212 Black Edition është i pajisur me një ftohës PWM në të zezë dhe siguron ekuilibrin më të mirë midis rrjedhës së ajrit dhe presionit statik për shpërndarjen e nxehtësisë. Ka katër kontakte nxehtësie të drejtpërdrejtë me shirita të zier me nikel, të zeza, që sigurojnë efikasitet më të lartë dhe shpërndarje të nxehtësisë superiore mbi bazat metalike gjenerike. Ftohësi përmban një dizajn të përmirësuar mbajtës universal që siguron instalim të thjeshtë dhe pa telashe në platformat më të zakonshme. Poashtu, ai ka karakteristikat e mëposhtme: 650 - 2000 RPM ± 10%, rrjedhja e ajrit deri në 42 CFM dhe niveli i zhurmës 6.5-26 dBA. Furnizimi me energji elektrike është lidhës me 4 pin, dhe ftohësi është në përputhje me prizat Intel 115X / 1366/2011 (-3) / 2066 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM2 + / AM3 (+) / AM4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Jo
EAN:
4719512076163
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RR-212S-20PK-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
28. 1. 2020
Lartësia e ftohësit mm:
158,8
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër, nikel
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Ngjyra:
Zezë
Niveli i zhurmës dB:
26
Numri i ftohësve:
1
Përmasat mm:
120 x 79,6 x 158,8
Prodhuesi:
Cooler Master
Shpejtësia e ajrit CFM:
42
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE