Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Master Hyper 212 RGB Black Edition

Kodi i produktit:
279696
Besueshmëria:
100 %
Ngjyra:
Zezë
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000

Si të porosisim në Gjirafa50?

49.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hyper 212 Black Edition përmban një ftohës RGB LED PWM në të zezë i cili, siguron ekuilibrin më të mirë midis rrjedhës së ajrit dhe presionit statik për shpërndarjen e nxehtësisë. Kontrollori i ndriçimit është i përfshirë dhe gjithashtu mund të kontrollohet përmes një programi kompjuterik të pajtueshëm amë. Ftohësi përmban një dizajn të përmirësuar mbajtës universal që siguron instalim të thjeshtë dhe pa telashe në platformat më të zakonshme. Është një ftohës i fuqishëm i CPU-së në të zezë, i cili përmban 650 - 2000 RPM ± 10%, rrjedhën e ajrit deri në 57,3 CFM dhe nivelin e zhurmës 8-30 dBA, kurse furnizimi me energji elektrike bëhet përmes lidhjes me 4 pin. Ky ftohës është në përputhje me prizat Intel 115X / 1366/2011 (-3) / 2066 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM2 + / AM3 (+) / AM4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
4719512076170
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
RR-212S-20PC-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
28. 1. 2020
Lartësia e ftohësit mm:
158,8
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër, nikel
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Ngjyra:
Zezë
Niveli i zhurmës dB:
30
Numri i ftohësve:
1
Përmasat mm:
120 x 79,6 x 158,8
Prodhuesi:
Cooler Master
Shpejtësia e ajrit CFM:
57,3
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE