Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Ftohës Master MasterAir MA410P

Kodi i produktit:
279694
Besueshmëria:
100 %
Numri i ftohësve:
1
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
Më shumë se 10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

MasterAir MA410P është i pajisur me një ftohës RGB LED PWM, i cili siguron një ekuilibër të shkëlqyeshëm midis rrjedhës së ajrit dhe presionit statik për shpërndarjen e nxehtësisë. Paketa përfshin një kontrollues ndriçimi dhe gjithashtu mund të kontrollohet përmes një programi kompjuterik të pajtueshëm amë. Ftohësi përmban një dizajn të përmirësuar mbajtës universal që siguron instalim të thjeshtë dhe pa telashe në platformat më të zakonshme. Është një ftohës i fuqishëm i CPU-së dhe ka karakteristikat e mëposhtme: shpejtësi 650 - 2000 RPM 10% shpejtësi dhe deri në 66.7 CFM rrjedhës së ajrit, kurse furnizimi me energji elektrike është lidhës me 4 pin. Kjo pajisje është në përputhje me prizat Intel 115X / 1366/2011 (-3) / 2066 dhe AMD FM1 / FM2 (+) / AM2 + / AM3 (+) / AM4. Për më tepër, kontrolluesi me tela ndriçimi është i përfshirë dhe mund të kontrollohet edhe përmes bazës së softuerit të përputhshëm me pllakat amë: ASUS Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light dhe ASRock Polychrome Sync.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
EAN:
4719512064009
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
MAP-T4PN-220PC-R1
Kontroll i shpejtësisë:
Auto
Lansuar:
28. 1. 2020
Lartësia e ftohësit mm:
158,5
Lidhës:
4pin (PWM)
Lloji:
Alumin, bakër
Lloji i ftohësit:
Aktiv
Madhësia e ventilatorit:
85 x 55 x 33
Numri i ftohësve:
1
Përmasat:
60 x 116 x 158,5
Përmasat mm:
84 x 129 x 158,5
Pesha g:
420
Prodhuesi:
Cooler Master
Shpejtësia e ajrit CFM:
66.7
Shpejtësia e ftohësit rpm:
2000
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync
Socket slot:
AMD AM2, AMD AM2+, AMD AM3, AMD AM3+, AMD AM4, AMD FM1, AMD FM2, AMD FM2+, Intel 1150, Intel 1151, Intel 1155, Intel 1156, Intel 1366, Intel 2011, Intel 2011-3, Intel 2066
Ueb-i i prodhuesit:
Coolermaster.com
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE